Firma

Misja Firmy

Naszą misją jest dostarczanie klientom produktów stolarki okiennej i drzwiowej odpowiadających na ich potrzeby i spełniające ich oczekiwania. Korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych i biznesowych. Chcemy, aby marka Unitech znaczyła jakość, bezpieczeństwo i oszczędności.

Historia Firmy

Od ponad dwudziestu pięciu lat zajmujemy się produkcją okien i drzwi z PCV i aluminium. Marka Unitech należy do wiodących producentów stolarki otworowej w zachodniej części Polski. Nasze wyroby są znane nie tylko w kraju, ale także w większości krajów Unii Europejskiej. Oferta produktowa jest nieustannie rozwijana i dostosowywana do potrzeb rynku i klienta. Dzisiaj obejmuje nie tylko same okna i drzwi, ale także bogaty wachlarz akcesoriów: parapety, rolety, bramy garażowe.

 

Dom to nasze miejsce w świecie

wyjątkowe, indywidualne, odzwierciedlające nas samych. Dom to coś więcej niż budynek – to przestrzeń, na którą składa się każdy szczegół architektoniczny, taki jak okna i drzwi.

Unitech oferuje szeroki wybór wysokiej jakości systemów okiennych i drzwiowych, które pozwolą zrealizować marzenia o idealnym domu.

 

 

 

 

Aby sprostać wymaganiom stawianym przez dzisiejszy rynek, współpracujemy wyłącznie z najlepszymi i uznanymi w branży dostawcami komponentów i technologii. Nieustannie unowocześniamy i poszerzamy zaplecze produkcyjne i logistyczne.

Firma to przede wszystkim jej pracownicy. Chcemy, aby nasi pracownicy w pełni mogli się realizować i rozwijać. Nasza kadra to wysoko wykwalifikowani i doświadczeni fachowcy, stale poszukujący nowych, lepszych rozwiązań. Nadzór nad każdym etapem produkcji, dzięki wdrożeniu systemu zarządzania jakością gwarantuje, że końcowy produkt spełnia wszelkie wymagania i oczekiwania naszych klientów.

 

Firma POL-GLASS właściciel marki Unitech wchodzi w skład Poli-Eco Group, w ramach której funkcjonują różne zakłady produkujące materiały z tworzyw sztucznych dla sektora budowlanego i meblarskiego jak listwy przypodłogowe, listwy przyblatowe, uszczelki, itd.