Rolety nakładane

Rolety RNK- XT

Rolety RNK- XT

Uniwersalne rolety do zintegrowania z oknem z opcją pokrywy rewizyjnej otwieranej od czoła lub od spodu. Uniwersalne rolety do zintegrowania z oknem z opcją pokrywy rewizyjnej otwieranej od czoła lub od spodu. Skrzynki i prowadnice wykonane z wysokoudarowego PVC. Możliwość zastosowania zintegrowanej moskitiery. Wyjątkowo prosty montaż oraz stabilna konstrukcja. Kompatybilność ze wszystkimi systemami profili aluplast oraz innych producentów systemów okiennych z PVC, aluminium i drewna. Dostępna w szerokiej palecie kolorów i oklein drewnopodobnych. Możliwość wykorzystania wyłącznie lameli MINI. Docieplony boczek. Spełnia wymagania normy EnEV 2014.    

Czytaj dalej

Rolety RNK-B

Rolety RNK-B

  System rolet nakładanych BASIC oferowany w 3 wymiarach skrzynek rolety 165, 205 oraz 245 mm z głębokością 255 mm, dostępnych w wersji z moskitierą lub bez moskitiery.   Przemyślana konstrukcja systemu rolet RNK/B pozwala dopasować cechy funkcjonalne oraz estetyczne rolet do indywidualnych wymagań użytkowników i doskonale wkomponować je w każdy projekt i elewację budynku.  Rolety naokienne sytemu RNK/B pozwalają na różne sposoby zabudowy oraz wykończenia, umożliwiając precyzyjne dostosowanie ich wyglądu do własnych preferencji. Zabudowa całkowita rolety pozwala zachować czystość architektoniczną elewacji i wnętrza budynku (niewidoczna skrzynka rolety), a wariant z częściową zabudową / bez zabudowy pozwala wykończyć roletę w szerokiej palecie oklein lub w aluminium (z możliwością polakierowania w dowolnej kolorystyce). Rolety RNK/B zachowując walory estetyczne, pozwalają na uzyskanie wyjątkowej izolacji termicznej oraz akustycznej (certyfikaty prestiżowego Instytutu IFT Rosenheim), znacznie poprawiających komfort życia domowników.  

Czytaj dalej

Rolety RNK-E

Rolety RNK-E

Rolety nakładane z elastycznym rozwiązaniem klapy rewizyjnej otwieranej od czoła, spodu lub zewnątrz skrzynki, przeznaczone pod zabudowę.   Najnowocześniejsze rozwiązanie rolety nakładanej Skrzynki i prowadnice wykonane z wysokoudarowego PVC Pokrywa rewizyjna otwierana od czoła, od spodu i od zewnątrz Możliwość zastosowania zintegrowanej moskitiery, również po montażu i obróbce Wyjątkowo prosty montaż oraz stabilna konstrukcja Kompatybilność ze wszystkimi systemami profili aluplast oraz innych producentów systemów okiennych z PVC, aluminium i drewna do głębokości ramy 90 mm Możliwość wykorzystania lameli MINI i MAXI Dostępna w szerokiej palecie kolorów i oklein drewnopodobnych Docieplony boczek Spełnia wymagania normy EnEV 2014  

Czytaj dalej

Rolety RNK-F

Rolety RNK-F

Innowacyjne, hybrydowe rozwiązanie żaluzji fasadowej na bazie skrzynki rolety nakładanej RNK/E. Dzięki powiększeniu otworu rewizyjnego skrzynki roletowej RNK/E poprzez przesunięcie profilu podstawowego w kierunku pomieszczenia możliwe jest wykonanie osłony zewnętrznej w wariancie RNK/F, czyli w wersji z żaluzją fasadową, przeznaczoną do zabudowy od wewnątrz i od zewnątrz. Rozwiązanie cechuje się wszystkimi właściwościami rolety RNK/E.    

Czytaj dalej